Sultanbeyli moto kurye, trafik durumunun kilit olduğu mega kent İstanbul’un her yerinde her gün ve günün her saati moto kurye hizmeti sunmaktadır. Moto kurye hizmeti siparişleri telefon ile ya da elektronik posta yolu ile alınabilmektedir. Siparişleriniz üzerine açılan çağrı kartları ile size en yakın konumdaki moto kurye elemanımız adresinize yönlendirilmekte ve gönderinizin alınarak istenen yere teslimi hızlı ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Normal mesai saatleri haricinde verilen moto kurye hizmetlerinin fiyatları nispeten daha yüksektir. Ancak sağladığı katkı göz önüne alındığında fiyatının bir miktar yüksek olması umarım sizi rahatsız etmeyecektir. İşinizin halledilebilmesi için her zaman yanınızdayız. Muhtemel siparişler için moto kurye elemanlarımız hazır kıta beklemektedir.

Personellerimizin Müşteriler İle İletişimi Oldukça İyidir

Gönderilerin istenen adrese sorunsuz ve olabildiğince hızlı tesliminde moto kurye personellerin payı oldukça yüksektir. Moto kurye sürücüleri gerçekten zor şartlar altında kurye teslimatı gerçekleştirmektedir. Çoğu zaman yoğun trafikte stresli dakikalar geçirmekte, birçok araç sürücüsü ile tartışma yaşamakta ve bunların yanı sıra hızlı olmak zorundadır. Gönderiyi teslim sırasında yaşadığı stres ve sıkıntılı dakikaların verdiği duyguyu müşterilere yansıtmayarak onlara gayet kibar ve saygı çerçevesinde davranmak moto kurye sürücüleri tarafından yapılması gereken davranışlardır. Sultanbeyli moto kurye olarak sürücü personeli seçimimizi bu hususları dikkate alarak yapmaktayız ve duygu kontrolü olan, saygılı ve kibar moto kurye sürücülerimiz ile gönderi teslimatlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Gönderilerinizin Hızlı Ulaşımı Sağlanmaktadır

Teknolojinin gelişimi ile birlikte internet üzerinden yapılan online alışveriş hizmetleri oldukça sık kullanılır olmuştur. Söz konusu alışverişler ile satın alınan ürünlerin teslimatının moto kurye firmaları tarafından yapılması mümkün olmakta ve gerçekleştirilen bu teslimatlarda en önemli kriter hız olarak ön plana çıkmaktadır. Sultanbeyli moto kurye, gönderi teslimatlarını hızlı gerçekleştirmesinin yanı sıra trafik kurallarına da harfiyen uymaktadır. Firmamız yoğun trafiğin olduğu ve oldukça kalabalık olan bir bölgede hizmet vermesine rağmen hızlı ve güvenli bir şekilde gönderi teslimlerini gerçekleştirmektedir. Söz konusu teslimatlarda gönderinin güvenliğine azami ölçüde dikkat edilmektedir. Gönderi tesliminin kısa sürede yapılmasını isteyen herkesin firmamızı tercih etmesini öneriyoruz.