İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu yerlerden biri olan Sultanbeyli’nde trafiğin yine yoğun olduğu zamanlarda bile sultanbeyli kurye firması olarak sizlere en hızlı şekilde gönderilerinizin teslimatını yapmak üzere hizmet veriyoruz. Motosikletlerin trafik akışı içerisindeki avantajını kullanarak en sıkışık zamanlarda bile hızlı şekilde ilerleyen hizmetlerimiz sayesinde bizlere teslim etmiş olduğunuz gönderilerinizin en kısa sürede yerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede günün her saatinde teslimatları bekleyen kişilerin bunları uzun süre beklemeden teslim almasının önünü de açıyoruz. Motosikletlerin ve hizmetlerimizin çok daha ekonomik bir şekilde sizlere sunuluyor olması da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bireysel Amaçlara da Hizmet Veriyoruz!

Müşterilerimizin büyük bir bölümünün önemli gönderilerini mesai saatleri içinde ilgili kurum, kuruluş ve kişilere göndermek isteyen firmaların ve çeşitli işletmelerin oluşturmasından dolayı moto kuryelerin sadece bu kurumsal yapıdaki yerler tarafından kullanıldığına ilişkin bir ön yargı bulunuyor. Oysa sultanbeyli moto kurye olarak bizler bireysel amaçlarla yapılacak olan teslimatlarda tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda kurye çalışmalarımızı sunabiliyoruz. Bizlere ulaşmanızın ardından adreslerinizi alarak bulunduğunuz yere en kısa sürede gelip gönderimini yapmak istediğiniz eşyaları ya da evrakları sizden teslim alıp göndermek istediğiniz noktalara tüm bunların teslimatını gerçekleştiriyoruz. Yasal sınırlar çerçevesinde eşya ve kurye taşımacılığı için belirlenmiş tüm gönderilerinizi sizlerden alarak yerlerine ulaştırabiliyoruz.

Mesai Saatleri Dışında da Bize Ulaşabilirsiniz!

Firmamızın en büyük artılarından biri mesai saatleri dışında da hizmet veren 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir firma olarak çalışmamız olmaktadır. Bu özelliğimiz sayesinde mesai saatleri içinde yapamadığınız gönderileri, bir şekilde mesai saatinin bitimine sarkan gönderilerinizi de kolaylıkla sultanbeyli motor kurye araçlarımızda gönderebilirsiniz. Bu tip gecikmeli gönderiler dışında aynı zamanda gece saatlerinde de teslimat talebinde bulunmanız halinde sizlere gece kurye veya nöbetçi kurye olarak hizmet verebilecek deneyimli kurye çalışanlarımızla ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Mesai saatleri dışında verdiğimiz bu hizmetlerde de yine standart ücretlendirmelerimizde olduğu gibi çok uygun fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanarak moto kurye hizmetlerinden yararlanmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.