Birçok firmanın ve kurumun hizmet kalitesi sadece sattığı ürün veya sunduğu hizmette değil hızlı bir şekilde müşteriye hitap etmesindedir. Bu noktada ise kurumların ihtiyaç duyduğu evrak ve dosya gönderimlerinde motorize olmuş kuryeler İstanbul trafiğinde belki de tek çözümdür ki firmamız Sultanbeyli motor kurye büyük bir tecrübe ve özveri ile bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’un en hareketli lokasyonlarından olan Sultanbeyli’de evrak gönderimi hizmeti veren firmamız çağın gereği olan teknolojik alt yapısı ile ve kaliteli kurye elemanlarıyla her türlü gönderide kaliteli hizmet sunabilmektedir.

Sultanbeyli Motor Kurye Çeşitleri

Kurye hizmeti çok büyük bir tecrübe gerektiren ve kaliteli bir ekip ile yerine getirilebilecek hassas bir iştir. Her şeyden önce motorize olan ekiplerin çok deneyimli ve bulundukları lokasyon bilgisine tam sahip olmaları gerekmektedir ki Sultanbeyli motor kurye ekipleri Sultanbeyli bölgesindeki her alanı ve yolu en ince ayrıntısına kadar bilmekte ve trafikte bir sürpriz ile karşılaşıldığında alternatif çözümler üretebilmektedirler. Bu bağlamda birçok farklı türde gönderi ile müşterilerine hizmet veren firmamız normal kuryeden Express kuryeye kadar geniş bir gönderi alanında hizmet sunmaktadır. Normal kurye hizmeti ile gönderileriniz 2 ila 3 saat arasında istenen yere ulaştırılırken Express kurye hizmeti ile bu süre bir saate düşmektedir. Eğer gönderinizin aciliyeti çok daha fazla ise VİP gönderi ile teslimat süresi yarım saate kadar düşürülebilmektedir. Gönderiniz bir evrak veya dosyadan daha büyük ise araçlı kurye hizmeti alarak büyük ebattaki gönderilerinizi de istediğiniz yere ulaştırmanız mümkündür.

Sultanbeyli Motor Kurye ile 7-24 Hizmet

Firmamız tüm müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için en son teknolojik olan iletişim cihazlarını kullanmakta ve kurye takibi yaparak sevkiyatın hızlanmasını sağlamaktadır. Bu hizmetleri sunan Sultanbeyli motor kurye sadece gündüzleri değil geceleri de istenen yerlere evrak ve çeşitli gönderi sevkiyatı yapmaktadır. Tüm hizmetleri kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunan firmamız en uygun fiyata her türlü gönderinizde sizlere hizmet sunmaktadır.