Kargo firmaları veya posta yolu ile paket ulaştırmanın zaman problemi nedeniyle mümkün olmadığı durumlar için yaygın olarak kullanılan motorlu kuryelerin tercihinde en önemli nokta hız ve güvenliktir. Gönderilecek paketle ilgili olarak bir problemin ortaya çıkmaması ya da muhtemel bir problem halinde çözüm için muhatap bulunması için moto kurye firmasının P1 belgesine sahip olması gereklidir. Bu belge firmanın teslimat yapmak için yetkili olduğu sınırları tespit etmektedir. Teslimat için doğru firma seçilmemesi durumunda paketin zarar görmesi hatta kaybolması gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilmekte ve söz verilen zamanda paket ulaştırılmayabilmektedir. Sultanbeyli moto kurye, İstanbul sınırları içerisinde Sultanbeyli’den yapacağınız ve motorla taşımaya uygun boyuttaki gönderilerinizi güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırmaktadır.

Motorlu Kuryenin Paket Teslim Süresi

Motorlu kuryeler kullanılarak yapılan teslim işlemleri kargo ve posta ile kıyaslandığında oldukça kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Kargo firmalarının en hızlı gönderim işlemini en erken bir gün içerisinde gerçekleştirdiği göz önüne alındığında motorlu kuryenin sadece birkaç saat süren teslim süresi oldukça kısadır. Sultanbeyli motor kurye olarak gönderilerinizi ulaştırma süremiz ilk olarak faydalanmak istediğiniz hizmet çeşidine göre değişmektedir. Verdiğiniz adres bilgilerine göre normal kurye süremizden farklı olarak daha acil bir şekilde paketinizin ulaşmasını istiyorsanız vip veya ekspres hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz hizmet durumuna göre adresleri birbirine yakın olan gönderi talepleri aynı anda karşılanmakta veya yalnızca sizin için hizmet verilmektedir. Teslim süresini etkileyen bir başka husus da teslim için belirlenen zaman dilimidir. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde yapılan teslimler gece saatlerinde yapılan teslimlere kıyasla daha uzun zaman almaktadır.

Kurye Firmasının Seçiminde Güven

Sultanbeyli motorlu kurye olarak müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermekteyiz. Acil durumlarda özel evrak ve belge gibi önemli paketlerin gönderilmesinde de kullanılan motorlu kuryelerin hızlı olmasının yanı sıra güvenilir olması oldukça önemlidir. Bu nedenle olumsuz bir durum ile karşılaşmamak için firma seçiminde dikkatli olmak ve güvenilir bir firmanın kaliteli hizmetinden faydalanmak yararlı olacaktır. Firmanın müşteriye yaklaşımını öğrenmek de önemli bir husustur.