İstanbul’un Sultanbeyli semti oldukça hareketli bir lokasyon olmasının yanında meskûn mahallere eşlik eden birçok iş yerine de ev sahipliği yapmaktadır. Hal böyle olunca da gün içerisinde ciddi anlamda trafik sorununa maruz kalan Sultanbeyli’de gönderi noktasında oldukça kaliteli hizmet sunmak gerekmektedir. Sultanbeyli moto kurye firması olarak Sultanbeyli ve çevresinde her türlü kurye ihtiyacına anında çözümler sorarak göz dolduran hizmetlerle beğeni kazanmaktadır. Kurye hizmetinin ne kadar hassas bir uygulama olduğunu bilen yönetim ekibimiz 7 gün 24 saat hesabı üzerine çalışarak bütün kurye ihtiyaçlarında en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Her türlü konuda sorunsuz hizmet sunulabilmesi için yönetim ve takip sisteminin teknolojik aletlerle yapıldığı firmamız aynı zamanda çok farklı alternatif kurye tipleri belirleyerek her türlü soruna farklı yaklaşımlar geliştirmektedir.

Sultanbeyli Moto Kurye Gönderi Tipleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde ihtiyaç duyulan hızlı ve farklı alternatif gönderi tipleri geliştirilerek azami derecede başarılı hizmet sunulmaktadır. Bu gönderi tiplerinden standart olan moto kurye hizmetinde gönderiler maksimum olarak 180 dakika ile 210 dakika içerisinde istenen yere teslim edilebilmektedir. Eğer daha hızlı çözümler aranıyorsa Express moto kurye ve VIP moto kurye hizmetlerine başvurmak gerekmektedir. Sultanbeyli moto kurye hizmetleri arasında yer alan bu iki gönderi tipinde 30 dakika ile 60 dakika arasında gönderileriniz teslim edilecektir. Sadece gündüzleri değil geceleri de çalışmakta olan firmamız 7 gün 24 saat gönderi hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca havaalanı ve limanlarla bir gümrük şehri olan İstanbul lokasyonunda geneline gümrük moto kurye hizmeti de verilmektedir. Tüm moto kurye hizmetlerinde son derece deneyimli motosiklet sürücüleri çalıştığından dolayı herhangi bir trafik sorunu da yaşanmamaktadır.

En Ekonomik Gönderiler ve Sultanbeyli Moto Kurye

Gerek en şirketleri ilgilendiren ticari gönderilerde gerekse özel gönderilerde her zaman için en uygun fiyatı sunan Sultanbeyli moto kurye her bütçeye hitap eden çözümlerle geniş bir hizmet portföyü oluşturmuş durumdadır. Kurye hizmetine sunulması gereken P1 ve K2 belgelerine sahip olan firmamız sektörde güvenin adı olmaya devam etmektedir.