Firmalar, işletmeler ve kurumlar için önemli olan evrakların hızlı bir şekilde müşterilere başka kurumlara veya devlet dairelerine gönderilebilmesi için kurumumuz devreye girmektedir. Bu gibi durumlarda yaşanan en büyük problemlerden birisi çeşitli karışıklıkların meydana gelerek telafisi mümkün olmayan durumların ortaya çıkmasıdır. Hâlbuki Sultanbeyli kurye firması olarak çok uzun zamandır sahada bulunmakta, yüzlerce farklı işletmeye devamlı kurye gönderi hizmeti vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz uygulamalar arasında sözleşmeli bir şekilde evrakların alınıp teslim edilmesi oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. İsterseniz çok küçük ebatta evrak gönderimi yapın isterseniz çok sayıda evrak gönderimi; hepsinde sözleşme yaparak tek tek evrak türleri kaydedilmekte, herhangi bir karışıklık olduğunda siz ve evraklarınız güvence altına alınmaktadır.

Sultanbeyli Moto Kurye Uygulamaları Neleri Kapsamaktadır?

Kargo firmalarının gönderimlerinin çok uzun sürdüğü bilindiğinden dolayı bireysel veya kurumsal acil olan evrak ve dosya gibi küçük ebatlı gönderimlerde kurumumuz devreye girmektedir. Sultanbeyli moto kurye uygulamaları oldukça geniş kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Bilhassa profesyonel anlamda kurumsal taleplere yetişebilmek için yeterli sayıda motorize ekiple sürekli olarak sahada bulunmaktayız. Sunmuş olduğumuz çözümler sadece gündüzleri değil geceleri de devam ettirilmektedir. Bu sayede 7/24 kurye gönderim hizmeti gerçekleştirerek Sultanbeyli halkına acil olan durumlarda kurye hizmeti vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz çözümlerden birisi olan acil ilaç kurye gönderimi özellikle hastalar, eczaneler ve sağlık kurumları tarafından talep edilmektedir. Bu uygulamamız ile birlikte hizmet portföyümüzde yer alan kiralık kurye çözümümüz de pek çok işletmeyi ve firmayı rahatlatmaktadır.

Sultanbeyli Motor Kurye Uygun Fiyatlı Gönderiler

Ayrıca İstanbul’un yoğun trafiğin en çok talep edilen uygulamalarınızdan birisi olan moto taksi alanında deneyimli olan motorize ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Trafikte kaldığınızda sadece telefon açmanız bu uygulamamızdan faydalanabilmeniz için yeterli olmaktadır. Bu uygulamalara ek olarak kiralık kurye dediğimiz farklı bir çözüm daha bulunmaktadır. Sultanbeyli motor kurye uygulamalarımızda maksimum kalite standartlarını yakalarken son derece ekonomik fiyatlarla Sultanbeyli halkına kurye gönderi hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz bütün çözümler faturalı ve sözleşmeli olarak gerçekleştirilirken uygun fiyat portföyü ile her bütçeye hitap edilmektedir.