Sultanbeyli moto kurye olarak hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirmek amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak yer aldığımız sektörde faklı kurye ihtiyaçlarına cevap verebilmek için pek çok kurye seçeneği ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Moto kurye, moto taksi, acil ilaç kurye, gece kurye, VIP kurye, ekspres kurye, kiralık kurye gibi seçenekleri Sultanbeyli moto kurye olarak tercihe sunuyoruz. Kurye seçeneklerimizin hepsi aynı kalite standartlarına haiz olmakla birlikte farkları işleyiş ve teslimat sürelerinin farkından kaynaklanıyor. Müşterilerimiz firmamıza ulaştıkları zaman onların nasıl bir kuryeye ihtiyaç duyduklarını belirliyor ve kendilerine en uygun seçeneğimizi teklif ediyoruz. Zaten daimi müşterilerimiz kendileri için en isabetli kurye seçeneğini biliyor oluyorlar.

Sultanbeyli Motor Kuryede Gece Kurye Avantajları

Sultanbeyli motor kurye seçeneklerinde ekspres ve VIP kurye normal moto kuryeden çok daha hızlıdır. Bireysel olarak çalışan bu kurye çeşitlerimizde en uzak noktalar arasında teslimat süreleri dakikalara düşüyor ve çok hızlı biçimde teslimatlar yapılıyor. Gece kurye, hayat akışının 24 saat sürdüğü Sultanbeyli’de müşterilerimizin gönderilerini sadece mesai saatleri içerisine sıkıştırmaktan kurtarıyor. Akşamları ve geceleri de adresten adrese taşımacılık gerçekleştirerek hizmetlerimizi kesintisiz hale getiriyor. Sultanbeyli motor kurye, gece kuryede trafiğin de azalması ile daha hızlı teslimat yapabilme avantajı yakalıyor. Bu artıları ile birlikte ücreti de diğer kurye seçeneklerinden farklı oluyor. İhtiyaç odaklı bir sektör olan kuryelikte gece kurye, en cazip gelen seçeneklerden birisidir diyebiliriz.

Sultanbeyli Motorlu Kurye Uygun Fiyat Avantajlarına Sahiptir

Sultanbeyli motorlu kurye seçenekleri arasında yer alan kiralık kurye, daha çok kalabalık gönderi yapacak olanların tercihi oluyor. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık kurye kiralaması sayesinde müşterilerimiz sadece sabit kira bedelini ödüyorlar. Kiralama süresi boyunca da istedikleri kadar gönderi taşıtabiliyorlar. Bu yüzden maliyet olarak taşımacılık daha uygun fiyata gelmiş oluyor. Toplu organizasyon davetiyeleri, broşürler, süreli yayınlar, kredi kartı ekstreleri, kredi kartı dağıtımları, fatura tebligat dağıtımları kiralık kurye taşımasında en fazlaca tercih ediliyor. İhtiyaç duyulan miktarda paket, kiralama süresi içerisinde hızlı ve güvenli biçimde alıcılara teslim ediliyor.