Sultanbeyli kurye

İstanbul sınırlarında dahi, bir noktadan diğerine paket ulaştırma süresi, kargo kullanmayı tercih ettiğiniz takdirde, en az bir gündür. Bu süreçte gönderiniz birçok araç değiştirmekte ve buna bağlı olarak yıpranma, kırılma ya da bozulmaya maruz kalabilmektedir. Sultanbeyli kurye hizmetleri ise kargonun aksine firmamız tarafından motosikletle sunulmaktadır ve bunun için motorlarda özel bir bölme yer almaktadır. Bu sayede gönderiniz söz konusu yıpranma kaynaklarından etkilenmemektedir. Motosiklet kullanılarak yapılan teslimatın bir başka avantajı ise yakıt ve bakım giderinin daha düşük olması ve bunun sonucu olarak da uygun fiyatlarla teslimat yapmanın mümkün olmasıdır.

Motosiklette Bakım, Ekipte Deneyim Önemli

Sultanbeyli moto kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz alandaki başarımızı bağladığımız en temel iki sebep ekibimizin deneyimi ve kuryelerimizin kullanmış olduğu motosikletlerin özellikleridir. Ekip arkadaşlarımızı oluştururken motosiklet kullanma ve trafik güvenliğini bozmadan hızlı teslim konusunda deneyim kazanmış kişileri seçmeyi tercih ediyoruz. Bu seçim firmamıza güven kazandırmada da önemli bir etmen durumunda. İkici husus ise kuryeliğin temel taşı konumundaki motosikletlerdir. Taşımacılık için uygun özelliklere sahip olmalarının ötesinde motosikletlerimiz temel donanımlarının herhangi bir arızaya meydan vermeyecek şekilde sürekli olarak bakım ve kontrole tabi tutulmaktadır. Bu konuda göstermiş olduğumuz özen hem ekip arkadaşlarımızın güvenli sürüşü hem de bize emanetiniz olan paketlerin sağlıklı koşullarda ve zamanında ulaştırılması için gereklidir. Motosiklette meydana gelecek bir arızanın kazalara sebebiyet vermesi ve trafikte bulunan diğer kişi ve araçların da bundan zarar görmesi ihtimali bulunduğundan bakım ve kontrollere özel bir önem atfedilmektedir.

Güvenli Taşımacılıkta Öncü Kuruluş

Sultanbeyli motor kurye olarak güvenli taşımacılığın öncüsü olarak faaliyet gösteriyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetleri kayıt altına alarak müşterilerimizin taşıtmak istediği paket ya da diğer eşyaların kaybolmasını ya da zarar görmesini önlüyoruz. Her aşamada paketle ilgili sorumluluğu olan kişileri sistem üzerinden tespit etmek mümkün olduğundan, gecikme ya da başka herhangi bir sorun durumunda müşterimizin sıkıntısını giderecek personele kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Aynı sistem müşterilerimize zamanında bilgi vermek bakımından da avantaj sağlıyor.